YouTube: “Передай світові про самого себе”

YouTube

Broadcast Yourself

YouTube – це один із найпопулярніших сервісів, де користувачі можуть розташовувати свої відеоматеріали. “Передай світові про самого себе” – таке гасло YouTube. Адже, створивши цікавий відоматеріал, він неодмінно буде розповсюджуватися по іншим тематичним сайтам Інтернету та займати найвищі рейтинги у самому ж YouTube. Це все забезпечується за допомгою системи оцінювання.

Як я уже говорив раніше, для мене не важливі ці всі рейтинги і показники, мені важлива думка інших людей. YouTube – це міжнародний сервіс, тому думка людей, що знаходяться за межами України чи не розуміють української мови (щоб прочитати цей блог) відіграє для мене важливе значення. Звісно, краще було б якби я представив відеоматеріали із реальним зображенням того, як я виконую свої композиції, але зараз це не має особливого значення, так як хочеться, щоб люди зробили основний акцент на саму музику, а не відволікались на майстерність виконання. Тому “міні-кліпи” 🙂 на композиції із збірки Моє натхнення були виготовлені у простому форматі: назва композиції та “обгортка” альбому…

Обгортка збірки "My Inspiration"

Обгортка збірки "My Inspiration"

Канал

Мій канал знаходиться по адресу https://www.youtube.com/user/ivankravets. Підписавшись на нього, Ви першими зможете довідуватися про нові публічні відеоматеріали. Більшість із них тісно пов’язана із моїм сайтом, тому в таких роботах, а точніше, в їх описах, я про це буду писати. Тобто, про більш детальну інформацію можна прочитати по ВЕБ-адресі, що буде посилатися на матеріали мого сайту.

“Плейлісти” (Playlists)

Це списки тематичного групування відеоматеріалів. Моїм першим “плейлістом” буде список відеоматералів, що грунтуються на збірці Моє натхнення. Його  WEB-адреса має такий вигляд: http://www.youtube.com/playlist?list=PLLnAiBnVrkAJdc9FLhYDobNMJQydUuzXg. Також на сторінці “плейліста” доступний HTML-код із програвачем, який дозволяє в одному місці переглянути всі пов’язані між собою відеоматеріали.

Ось приклад мого “плейліста”:

P.S: Велике СПАСИБІ Терлецькому Олегу і Михайленку Олегу за допомогу у підготовленні відеоматеріалів та обгортки альбому   😉